Funktionärer

Här du kontaktuppgifter till funktionärerna i vår kår.

De flesta ledare har också andra funktioner i kåren.

Hittade ingen avdelning med koden "funktionarer-4"

Adam Arvidsson

v. Ordförande Ledare
E-post: adam@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46 705373931

Kim Wihlborg

Stugfogde Wressel
E-post: kim@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46705351050

Anton Andersson Arvidsson

Ledamot, Ledare
E-post: anton@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46 708926658

Styrelseledamot, Spårarledare

Bo Andersson

Sekreterare Lokalfogde Materialförvaltare Ledare
E-post: boa@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46 708 46 52 07

Maria Larsson

Kårordförande Ledare
E-post: maria@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46 705373931

Marianne Heyl

Kårutbildare
E-post: marianne@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46733508857

Kårutbildare

Mercy Böös

Ledamot Ledare
E-post: mercy@scoutkarengripen.se
Telefon:
+46 40918394

Leif Wahlund

Stugfogde Wressel
E-post: leif@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46 70 091 67 88

Åke Skans

Kassör
E-post: tua@scoutkarengripen.se
Mobil:
+46705-620220

Kassör